Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Microsoft fiókom megbolondult...

Microsoft fiókom megbolondult mit tehetek vele?

Figyelt kérdés
Az adataim védelméért olyat csinálnak hogy nem engednek hozzáférni semmimhez a fiókba csak ha a biztonsági e-mail címemre érkezett azonosítóval visszaigazolom. Eddig okés csak az a gond hogy én a biztonsági e-mail címemet nem használom kb 7-8 éve de nem törölték még csak semmit nem tudok a felhasználó nevemen kívül és nem is tudom így a jelszót megváltoztatni. :/ Ilyenkor mit tudnék csinálni? fontos lenne hozzáférnem az e-mailemhez. (pl ezen az oldalon a regisztrációm is azon az e-mailon van a microsoftoson és az összes többi regisztrációm is)

2014. okt. 7. 01:33
 1/1 soccerway ***** válasza:

mi az a ms fiók, mire kell?


"a biztonsági e-mail címemet nem használom kb 7-8 éve" "semmit nem tudok a felhasználó nevemen kívül és nem is tudom így a jelszót megváltoztatni"


Rossz hozzáállás, tanulópénz.

2014. okt. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!