Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a paypal ingyenes akkor a...

Ha a paypal ingyenes akkor a regisztrációnál miért vettek le 244 forintot?

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam és rögtön levettek 244 forintot kicsit csodálkoztam mivel "elvileg ingyenes". Ma amikor bejelentkeztem ismét levettek 244 forintot ... nem értem miért . Valaki esetleg tudja ?
2014. okt. 7. 18:27
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A 244Ft-ot (egész pontosan 1USD-t) csak zárolta a PP. Az pár nap múlva a bankszámlán feloldódik, de addig nem tudod elkölteni. Amikor hitelesíteni akarod a kártyádat, akkor majd 400Ft-ot fog levonni, és a 400Ft levételénél vagy SMS-ben (ha van kártyakontrollod), vagy a számlatörténetben (ha van netbankod), vagy majd a hó végén kapott számlalevélen rajta lesz a levonásnál a kód, azt kell megadni a PP-nak, és akkor fogja elfogadni, hogy a tiéd a kártya. Ezt a 400Ft-ot rá is fogja tenni a PP számládra, és felhasználhatod vásárlásra. Ha csak vásárlásra használod, akkor tényleg ingyenes. Annyi, hogy a bankod számíthat fel költséget a bankkártyás vásárlások után (számlacsomagtól és kártyától függően), a PP pedig kártyás vásárlásnak számít (ha csatolva van a PP-hoz a bankkártya a 400Ft levonásos módszerrel).
2014. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2014. okt. 11. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!