Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook weboldalon egy...

A facebook weboldalon egy felhasználónál az én arcom van fent ez 100% hogy távolítsam el tőle írtam már neki de nem akkarja eltávolítani? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Írtam már neki hogy távolítsa el de nem távolította el!

Kértem másodjára is akkor sem MIT TEGYEK?


KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!!!

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!!!

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!!!



2014. okt. 7. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem fogja letörölni, így jártál. És a kérdést jelentettem a moderátotoknak.
2014. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Jelentsd a képet a facebooknak. Amikor megnyitod, van rajta egy Options, arra rákattintasz, akkor meg egy Report (angol nyelvre állított facebooknál).
2014. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megnyitod a profilját, a borítóképe jobb alsó sarkában ott van, hogy ismerősnek jelöl, üzenet és mellette van 3 pont (...), ott van egy olyan opció, hogy jelentés. kiválasztod az okot, kitöltöd amit kell, elregéled a moderátornak, mi bajod van.
2014. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem nincs ott olyan hogy jelentés nekem olyan van ott hogy: Ismerősnek jelölöm , infók , üzenetküldés :(


Én Mozzila Firefoxy-ot használok ez befojásolhatja?


Elmondanátok pontosabban mit tegyek?

2014. okt. 7. 20:55
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja semmi semmi semmi! Megtaláltam hol van köszönöm szépen!


Már pánikba estem.

2014. okt. 7. 21:00
 6/6 anonim válasza:
első válaszoló, te mekkora egy farok vagy xD verd is ik rá a csökkedt pcsödet hogy jelentgetsz :D
2014. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!