Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van grease monkey alá olyan...

Van grease monkey alá olyan szkript, amivel el tudom rejteni magamnak a Dancsó Péteres kérdéseket?

Figyelt kérdés
Nem is ismerem, de tele van a (öncenzúra) a róla szóló kérdésekkel.
2014. okt. 8. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
:DDDD
2014. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár perc alatt összedobom neked. :D
2014. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tengor ***** válasza:
Hol van tele? Én eddig kettőt ha láttam.
2014. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok,


Parancsolj:

[link]


:DD

2014. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagy szépen köszönöm! Működik (bár a kategória még megjelenik, de annyi baj legyen)


****

Öt oldalnyi Dancsó Péter kérdés azért nem kettő!

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=dancs%F3&kat..

2014. okt. 8. 22:49
 6/8 Tengor ***** válasza:

Esetleg ne keress rá, és akkor nem fogsz annyit olvasni róla.

Furcsa, hogy nem ismered és véletlenül beírtad a nevét a keresőbe.

2014. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell keresni. Én például baromira nem keresem, de minden nap van egy-két ilyen kérdés és ez nem véletlen. Komolyan azt hiszed, hogy valakinek minden nap eszébe jut egy kérdés erről az emberről? Sokkal valószínűbb, hogy a csóka így reklámozza saját magát. A moderátorok utánanézhetnének, hogy ugyanaz az (egy-két) ember teszi-e fel a kérdéseket, engem érdekelne.
2014. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tengor ***** válasza:

#7, komolyan kérdem: melyik témában?

Egyébként simán el tudom képzelni, hogy Magyarországon van annyi tizenéves, hogy minden napra jusson egy kérdés.

Amikor hír volt, hogy lejár az XP támogatása, naponta többször megkérdezték, hogy "és akkor mi lesz?" meg hasonlók, aztán lecsengett és már csak havi 1 kérdés van.

DP esetén kicsit más a helyzet, amíg normális videókat gyárt addig lesz nézettség, addig a youtube-on ajánlottként megjelenik, addig lesznek kérdések.

2014. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!