Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Láttam egy motivációs videót...

Láttam egy motivációs videót youtubon, már napok óta keresem de nem találom, van aki ismeri és be tudná linkelni, vagy a címét legalább?

Figyelt kérdés
A kisfilm angolul volt. Egy kávézóban kezdődik talán. A lényege az volt hogy egy srác és egy nő találkozik és megmutatja hogy ha leszólította akkor mennyi sok szép közös élményül lehetett volna pl. összejönnek utána házasság, gyerek stb. De a kisfilm végén kiderül hogy a srác gyáva és nem mer odamenni. Azt hiszem volt benne valami számláló is hogy mennyi szép percet töltöttek együtt a lánnyal. Arról szól hogy merj lépni, nagyon fontos lenne.

2014. okt. 10. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A böngésző "Előzmények" funkciója mire való, most komolyan?
2014. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb 8hónapja néztem meg utoljára, azóta jópárszor töröltem előzményeket és új oprendszerem lett.
2014. okt. 10. 22:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Értek a gépekhez, minden módot próbáltam sikertelenül azért kérem a segítségeteket, hátha valaki látta ezt a videót és talán emlékszik is rá/ kedvencekbe lementette és tud segíteni.
2014. okt. 10. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!