Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet az hogy hirtelen...

Mitől lehet az hogy hirtelen gyors netem lesz egy darabig és utána pedig ismét lassú?

Figyelt kérdés
USB-s internetem van, és minden hónap 5. kapok rá 3gb-ot és amíg az lenem fogy addig gyors az internet azonban előző hónap 20. körül minden előzmény nélkül gyors internetem lett, korlátlan... nem kaptam egy levelet meg semmit se a Tmobiltól. Ami egészen kitartott 5-6.-ig de utána minden egyéb levél nélkül ismét lelassúlt az internetem (normális esetben küldenek egy levelet ha elhasználtam a 3gb-ot hogy az adatforgalmam elérte a csomagban meghatározott mennyiséget) de most nem kaptam, valami hiba lehetett a Tmobilnál és ezért történt ez vagy nektek mi a véleményetek?

2014. okt. 11. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a 20-as netem (T-Home) ami általába 1,7-2 mb/s-al tölt le, tegnap kb 3-4 óra hosszáig 10-12 mb/s-al töltött le. Ez lehet hiba meg teszt is.
2014. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!