Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha írok egy ismerős...

Facebookon ha írok egy ismerősömnek üzenetet és ő elolvassa akkor mindig kiírja hogy "látta"?

Figyelt kérdés
Írtam egy imserősömnek de nem válaszolt már egy ideje és ki sem írta azt sem, hogy látta. Esetleg az is lehet hogy meg sem kapta? De ha én látom ez elküldött üzenetek között akkor neki is meg kellett kapnia nem?

2014. okt. 13. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pl. van a böngészőhöz egy (fizetős) kiegészítő, ami miatt a fb nem mutatja, hogy láttam (csak ha én is akarom). Azt sem mutatja, hogyha gépelek.. Szóval lehet látta, csak nem mutatja :)
2014. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha nem klikkelek bele a cset ablak aljába, addig nem látja a partnerem, hogy "láttam". Pedig elolvastam. De még a beleklikkelés sem azt jelenti, hogy tényleg elolvasta, azt meg főleg nem, hogy értelmezte és megértette. Maradjunk annyiban, hogy az a "látta" azt jelenti, hogy megjelent a számítógépén, miközben ő csinált rajta valamit...
2014. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!