Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehet, hogy a szolgáltat...

Miért lehet, hogy a szolgáltató nem állítja az internet sebességemet, amikor csomagot váltottam?

Figyelt kérdés

A hónap elsején váltottam nagyobb csomagra a t-home-nál és a levélben, amit küldtek az állt, hogy a szolgáltató köteles a megrendelt szolgáltatást nyújtani a szerződés megkötésétől számított 15 napon belül. Eddig nem történt semmi pedig már elmúlt 13 nap, ahogy elnézem 15. nap után se lesz semmi.

Mégis mi tart ezeknek ilyen sokáig? Illetve mit lehet tenni ha elmulasztják a 15 napon belül átváltani a sávszélességet?


2014. okt. 13. 20:22
 1/4 CspCsj ***** válasza:

A szolgáltatás bekapcsolásáról vagy a váltásról értesítést kellene küldeniük.

Egyébként az ügyfélszolgálatnál érdeklődnék egyre sűrűbben, valamint több internetsebességmérő teszt eredményét is menteném képként, dátummal, minden nap hogy lehessen majd mire hivatkozni.

A szolgáltatás elmaradásával kapcsolatban a fogyasztóvédelmet ajánlom, de ha mégis teljes díjat számláznának a hónapra akkor az a minimum, hogy a kiesett időt írják jóvá...ebben az esetben mindenképpen panaszt kell tenni, és esetleg több jóváírást kérni (bár ezt indoklás nélkül nem hiszem hogy elfogadják).

2014. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az értesítést ki is küldték, csak éppen nem csináltak semmit a netemmel.
2014. okt. 14. 06:25
 3/4 CspCsj ***** válasza:
Sajnos így működnek a nagyvállalatok. Ha a szerelő nem csinálta meg jól, akkor csak a visszajelzésed alapján fogják bevizsgálni a vonalat, és javítani a hibát. Ismeretségi körben több szolgáltatónál is voltak sajnos szereléskor gondok, jelezni kellett és kivizsgálták.
2014. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a vonallal van itt a gond szerintem. Holnap fölhívom őket és most már rákérdezek, hogy mi a fenét tudnak ennyi ideig csinálni, erre kíváncsi vagyok már nagyon.
2014. okt. 14. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!