Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fel lehet tölteni konzolos...

Fel lehet tölteni konzolos játékot PC-re átdolgozva?

Figyelt kérdés

Van egy PSP-s játék,ami úgy van megcsinállva emulátorral hogy gépen is lehet nyomni pl: https://www.youtube.com/watch?v=Fk0NTVW375U

Feltölthetem torrentoldlra? nem büntetnek érte?



2014. okt. 15. 10:49
 1/7 Brenya ***** válasza:
A torrentelést mindig büntetik, ha olyan tartalmat osztasz meg ami jogdíjas.
2014. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez az? :O
2014. okt. 15. 11:12
 3/7 A kérdező kommentje:
De ahogy én tudom, a torrentelésésrt sosem fognak elővenni senkit ugye?
2014. okt. 15. 11:15
 4/7 Tengor ***** válasza:

Te vagy a játék jogtulajdonosa v. sem? (nem)

Kaptál engedélyt a játék jogtulajdonosától, hogy terjeszd? (nem)

Nincs olyan törvény, ami kimondja, hogy torrentezésért nem büntethetnek meg, szóval, akár meg is büntethetnének. Az a kérdés, hogy a jogtulajdonos mennyire elszánt.

2014. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 HUN_Sector ***** válasza:
Ugyan nincs precedensjog idehaza, de a következő megállapítható: Magyarországon a letöltést nem büntetik, ha abból nem származik anyagi előnyöd. A feltöltés ezzel szemben illegális, azért elővehetnek. A torrent pedig egyidőben feltöltés is.
2014. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyn már,mégis miről beszéllünk emberek??? Ha annyira elleneznék a torrentelést,letöltést,feltölést-akkor minden torrentoldalt betiltanénak és az összes feltöltőt előállítanák---tuttommal szigorúan tilos feltöltenni TV-műsorokat a csatorna engedélye neékül,més nap mint nap-töltik fel a hazai és külföldi műsorokat :P .
2014. okt. 15. 14:28
 7/7 Brenya ***** válasza:
Volt már jó pár oldal amit betiltottak és beperelték az üzemeltetőket.Mindig lesz helyettük új.
2014. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!