Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a PORT. HU...

Miért nem működik a PORT. HU TV műsor funkciója tegnap óta?

Figyelt kérdés

Minden más megy.

Ha a TV-re kattintok, elszürkül a képernyő, "köd" lesz. A képernyő közepén egy P betű forog. A "köd" mögött halványan látszik a "Vissza a régi felületre" link, de nem lehet rákattintani. Itthon mindkét gépen, és a munkahelyi gépemen is ugyan ez van.

Mindhárom gépen ugyan az a beállítási hiba?

Másnak nincs ilyen problémája?



2014. okt. 16. 20:36
1 2
 1/14 belapus ***** válasza:

Az IE, Firefox és Comodo Dragon böngészőkkel működik.Ezeken is megjelenik a szürke, P betűs képernyő, de átvált - rövidebb-hosszabb idő után - normál megjelenésre.

Még a bővítményeket is kikapcsoltam a Chrome-on, de így sem jó.

2014. okt. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Firefox-omon fél órája a P forog. :( Írtam a portponthunak, ogy ez az új arculat, vagy ez még tovább fog "javulni"?

Hiába nézem, nem akar a P elszédülni. :(

2014. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 belapus ***** válasza:

Frissítés.

Ha belépsz a felhasználóneveddel, akkor egyiken sem tudod használni az új felületet.IE-vel próbálkozva, tudtam váltani az új és a régi között, de az új akkor sem volt használható.

2014. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ma délután semmi változás. A kezdőlap bejön, de a TV-re kattintva egyből szürke lesz és forog a P.. Van egy könyvjelzőm (Ffox) ami egyből az egyéni nézet oldalra visz. Most az egyből szürkén jön be. Vajon tudja PORT, hogy problémák vannak? Én nem tudom jelezni, mert nincs hol. Van még egy csomó tv-műsoros lap, de sztem a PORT (volt) a legjobb.

Ha tudnak róla, és dolgoznak rajta, kirakhatnának egy értesítést.

Búcsút kell, hogy vegyek tőlük?

2014. okt. 17. 17:21
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem chrome alatt ugyanez van, IE alatt nagyon lassan, de feljött a váltás.


Eluntam, chrome alatt így oldottam meg:

google-ba beírtam ezt: port.hu vissza a régi felületre


az első feljövő találatnál a TÁROLT VÁLTOZAT opciót választottam, ahol úgy jött fel a kép, hogy rá tudtam kattintani a régi felületre való ugrásra.


fapados módszer, de bejött :)

2014. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi, már megörültem, de sajnos továbbra sem jó. Vagy rosszul csinálom.


1. A Chrome-ba beírom, hogy "port.hu vissza a régi felületre"


2.Az első találat a "TV-műsor - PORT.hu"

Ez erre a linkre visz:

[link]


3. Itt már szürke a kép, nem lehet kattintani semmire.


4. :( :(

2014. okt. 17. 19:02
 7/14 kirillfjodorov válasza:
A Firefox-ban töröltem a port.hu sütijeit és nekem így müködik.Eddig nekem sem jött be az oldal.Lehet,hogy a régi sütik miatt nem müködött.
2014. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5. voltam: amikor kijön a találat a google-ban, a tárolt változatra klikkelj (a címsor melletti kis háromszöggel le kell nyitni, és úgy kiválasztani).

ráugrik az oldalra, utána teker egy kicsit, de végül bejön az átállítható felület.

2014. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ez a tárolt változatos link: [link]
2014. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem a Google keresés nem ajánlotta fel a tárolt változatot, de itt a 9. bejegyzésben lévő link valóban jól működött! :) Köszönöm, köszönjük. :)
2014. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!