Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok hirdetni...

Miért nem tudok hirdetni facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy oldalam és két héten át hirdettem. ennek az lett a vége, hogy sokkal többet számlázott ki a facebook mint amennyiről szó volt így nem tudtam kifizetni. most eljött az idő és kifizettem de nem vonta le a paypalomról a pénzt csak egy részét pedig van rajta annyi hogy bőven elég. na most a facebookon látszólag nincs tartozásom a paypalomon van pénz és mégis azt dobja ki a facebook mikor hirdetni akarok, hogy "Aktiváld újra a hirdetési fiókodat.

Probléma van a hirdetési fiókoddal. Az oldalad hirdetéséhez aktiváld újra a fiókodat." ezt hogy kell újra aktiválni? vagy mit csináljak???



2014. okt. 17. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen problémákkal miért nem az érintett céget keresitek meg? Most komolyan...
2014. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod a választ minek írsz ide?? Szerinted ha írok a cégnek, jelen esetben a facebooknak fognak velem foglalkozni? Szerintem nem... meg különben is hová írjak?
2014. okt. 18. 15:42
 3/3 Tarnóczi László András válasza:

Ezen a linken tudsz kommunikálni a facebookal

[link]

2014. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!