Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen modemet érdemes venni...

Milyen modemet érdemes venni 15 megás nethez?

Figyelt kérdés

Helló!

Már régóta a hírhedt D-Link DSL-360R modemet használom, eleinte nem is volt vele baj, de kb. 1 éve vettem egy wifis routert, TP-Link WR740N-t, azóta néha szakadozik a net, sokszor újra kell indítani a modemet, hogy kapcsolódjon, stb..


Ezért most szeretném lecserélni, csak nem tudom, hogy milyen modemet lenne érdemes vennem.

Esetleg ezt?

TP-LINK TD-W8101G 54M ADSL2+Modem+Router Annex A

[link]


Vagy még ipon-on láttam TP-Link ADSL modemet 5ezer körül, DS-Link 10ért...


De néztem kommenteknél, hogy nem mindenkinek jó elvileg ugyanaz, Annex A vagy B kell, de azt se tudom miben különböznek.


A szolgáltatóm a Vidanet (előtte Btel volt, azelőtt meg Enternet)


Szóval ha ezek alapján az infók alapján tudnék egy kis segítséget kérni, hogy mit vegyek, azt megköszönném. Jó lenne olcsó, de megbízható megoldást találni a problémára.



2014. okt. 18. 11:23
 1/2 Tengor ***** válasza:
A modemet nem a szolgáltatónak kell biztosítania? Ha nem megfelelő a szolgáltatás, akkor kérj másikat!
2014. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát mikor régen még megkötöttük ezt a szerződést, akkor a szolgáltató Engernet néven futott és volt egy ilyen "csináld magad" szolgáltatás, valami ilyesmi volt a neve és ott az volt a lényeg, hogy magadnak kell modemet meg a kábelt biztosítani ők meg csak aktiválják a szolgáltatást és stb. Szóval én ezt a modemet magamnak vettem, bár most hogy modnod, lehet nem lenne hülyeség betelfonálni, mivel már azóta jópár év eltelt lehet biztosítanak modemet.


De ha ez mégse lenne így, az ajánlatokat szívesen fogadom.

2014. okt. 18. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!