Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCORE-on mi az a "Rejtett...

NCORE-on mi az a "Rejtett torrent" Keresőben megjelenik, viszont van mellette egy R betü és az adatlapjá már "Nem található az adatbázisunkban azonosítójú torrent! " ként jelzi?

Figyelt kérdés
nCORE-on mi az a "Rejtett torrent" Keresőben megjelenik, viszont van mellette egy R betü és az adatlapjá már "Nem található az adatbázisunkban azonosítójú torrent!" ként jelzi?
2014. okt. 19. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Erre van az említett oldalon a fórum, tehát Fórum, Az oldaltó, Általános, ott felteheted a kérdésed
2014. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha ez a fórum tetszik ezt használom, jóhogy nem már kioktatsz hol fórumozzak!
2014. okt. 19. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
ez nem kiosztás volt, csak jótanács
2014. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, engedelmeddel nem élnék vele
2014. okt. 19. 19:03
 5/5 anonim válasza:
100%

A kérdés régi, de én most találkoztam vele. Mivel ide nem jött válasz, a későbbi keresők kedvéért megosztom amit találtam:


Egy torrentet azért rejtünk, hogy többen ne tölthessék már le, de nem töröljük, amíg akad rajta letöltő.


Torrent rejtésének okai:


• Törlésre jelölt (hibás feltöltés, tiltott anyag, felkerül a preferált release)

• A staff valamilyen egyéb okból rejtetté teszi



Ha az aktivitás menüben megjelenik a torrent, de rákattintva azt kapod, hogy nem létezik az anyag, akkor rejtetté vált. Amint törlésre kerül, a listából is el fog tűnni. További seedkötelezettség nincs a rejtett torrenteken.

2015. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!