Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltés után mennyi idővel...

Letöltés után mennyi idővel törölhetem a torrent fájlt? Részletesen lent!

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok! Microbiten torrentezek, ahol 48 órát kell seedelni. Szóval összesen 48 óráig kell vagy egyszerre addig? Az első film, amit letöltöttem nem tudtam megnyitni. Az asztalon van torrent fájlként és nem nyitható meg. A letöltött fájlok viszont a letöltésekbe vannak. Be lehet állítani, hogy közvetlenül az asztalon legyenek? Egyébként csak az első filmnél csinált ilyet, a többinek nincs torrent fájlja csak már a kész film. A filmeket majd át szeretném rakni a háttértáramra. Ezt mikor tehetem meg? Honnan tudom, hogy mikor fejezi be a seedelést?
2014. okt. 21. 19:07
 1/6 Tengor ***** válasza:
100%

Nem ismerem a szabályokat, de általában az idő alapú seed kötelezettség az "összesent" jelent, tehát nem indul 0-ról az óra, ha éjszakára kikapcsolod a gépet.

Én másik oldalon vagyok, ott is idő alapú a seed kötelezettség és van egy lista, ahol lehet nézni, hogy mit kell még seedelni. Sztem a te oldaladon is lesz ilyen valahol.

2014. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Leírja a GYIK pontosan illik minimum annyit de az nem azt jelenti hogy 2 napon keresztül menesd a géped


Jobb oldalt van egy kis felkiáltó jel seed kötelezettség


ott tudod megnézni hogy még van ?

2014. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Az a felkiáltójeles tipp nagyon jól jött. Kapizsgálom már. :) Még egy kérdés plííísz!!! Lejött most pár film, de kettőnél nincs hang. Most azt is őrizgessem a gépemen? Senki se fogja seedelni, ha meglátják, hogy hibás. Akkor nálam marad örökre? :(
2014. okt. 21. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Összesen 48 óra amit 30 nap alatt kell teljesítened
2014. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
melyik filmek ? de az is lehet hogy azért nincs hang mert nincs a gépeden fent a megfelelő kodek
2014. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél fel K-Lite Codec Pack-ot és ha letelt a 48 órányi seed akkor törölheted...
2014. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!