Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg lesz Internetadó?

Tényleg lesz Internetadó?

Figyelt kérdés
mindenhol azt ltáom hogy lesz.. :( vagy csak azért mert Ncore pénzes szar lett??
2014. okt. 21. 22:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én is ezt látom, kisebb fajta pánik tört ki bennem. De akkor tényleg meg fontolom a költözést komolyabban ,ha tényleg így lesz, bár szerintem nem valószínű, de ha igen akkor elmehetnek a bús pi*ba
2014. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
hogy rohadnának meg.. de elöbb néztem hogy Ncoron már adó van nem GB :(
2014. okt. 21. 22:53
 3/25 anonim ***** válasza:
csak poénból írták ki az ncore-ra.. :D
2014. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van ;)
2014. okt. 21. 22:55
 5/25 anonim ***** válasza:

Ha lesz,akkor visszatérünk a telex korszakba. Egyszerűen akkora plusz teher lenne. A gond az,hogy igazából nem is tudsz vele kalkulálni.

Ha lesz,akkor szerintem sok embernek ez lesz az utolsó csepp,hogy azt mondja,hogy vége.. lelépünk innen.

2014. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerintem is igazad van!
2014. okt. 21. 22:58
 7/25 anonim ***** válasza:

22:54

na jó, utánaolvastam, és hát úgy néz ki, hogy tényleg lesz internetadó, és ezért írta ki ezeket az árakat az ncore, hogy lásd, hogy ha bevezetik az internetadót, akkor mennyit kéne fizetned pl egy film vagy játék letöltéséért...

2014. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy valami távközlési adó részeként az internet szolgáltatást is külön adóztatják majd. Bár nem tudom, mennyire van már eldöntve.
2014. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%

Szinte mindegyik internetes portál megírta, nem az nCore híre. 150 Ft megkezdett GB-onként.

Magyarország vissza a kőkorszakba.


És ez még csak a kezdet. Vége a választásoknak, vége a hamis ígérgetésnek, következik a leplezetlen valóság.

Az áram ára is még mindig 7%-al magasabb, mint a valós ára!


Hogy vinné el őket az ördög, meg azt a sok agymosott, IQ light, gondolkodni képtelen, öngyilkos birkát, akik rájuk szavazott.

2014. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
2014. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!