Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tumblr-n hogy tudom betenni...

Tumblr-n hogy tudom betenni az oldalamra az instagram linkemet vagy a facebookomat?

Figyelt kérdés
Sok ember oldalánál láttam hogy az oldalán van a kis címkék között, hogy instagram és ha rámegyek az instagramjára megy, neten nézegettem de sehogy sem értem ezt hogy lehet, valaki leírná nekem érthetően lépésről lépésre?

2014. okt. 22. 16:15
 1/2 anonim válasza:
először is belépsz tumbliba, oldalt customize. Na és itt kell keresned valami olyasmit, hogy link1, link2 stb az egyik ilyen szabad cellához bemásolod az instagramod linkjét. És valahova be kell írnod a címét. aztán mented a változásokat és ennyi. Remélem érthető volt :D
2014. okt. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a bajom, h sehol nem látok link1, link2-őt, csak olyan van, hogy google analytics ID, meg add page, viszont ott ha valamit csinálok akkor egyszer már sikerült az instámat odarakni de ha rákattintottam akkor a tumblim jött be:/
2014. okt. 25. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!