Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gáz, ha valakinek freemailes...

Gáz, ha valakinek freemailes email címe van?

Figyelt kérdés
Láttam egy hivatalos személynél és nekem kicsit "igénytelennek" tűnik, de lehet velem van a baj. Nekem is van freemailes, de azt ilyen hülyeségekhez használom, munkához/tanuláshoz más van, amit nem bombáznak tele reklámokkal. A freemailes meg napok alatt megtelik, pedig nem is regisztrálok ilyen helyekre :/

2014. okt. 24. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
"Hivatalos" személynél a szervezettől/cégtől szoktak kapni e-mail címet. A céges ügyekhez nekem is van céges e-mail cím, magánügyekhez meg Gmailt használok (nem azért, mert gáz, hanem mert egy rakás ... a freemail).
2014. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Freemailt azóta nem használok, mióta sorozatosan nem kaptam meg a regisztráció megerősítő emailjeim.
2014. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Már miért lenne gáz?

Csak megjegyzem: igen a freemail nem ér semmit sem, használj helyette vmi komolyabbat, nekem pl gmailom van és nem dobálják tele szeméttel.

SZERINTEM a freemail azért bombáz tele szeméttel, mert reklámokból tartja fönn magát

2014. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!