Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az isten történt a netemmel...

Mi az isten történt a netemmel? Bármilyen weboldalt nyitok meg, egyszerre három helyen is reklám tűnik fel és néha magától átlép egy reklámozott oldalra!

Figyelt kérdés
Mindez kb. 2 napja. Eddig nem volt ilyen. Ez általános vagy csak nálam van így?
2014. okt. 26. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Virus.
2014. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
képernyő mentést linkelnél
2014. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Malwarebytes anti malware. Van ingyenes verzió, szedd le, és teljes scan.
2014. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tessék, itt egy screenshot:


[link]


Alul, három különböző reklámablak van, és mikor kijelölök egy szövegrészt, akkor is megjelenik valami szar, ami addig nem volt ott. Most, miközben ezt gépelem is itt van három reklám. A középső mindig azzal jön, hogy az adott weboldal hány %-osra van értékelve.



Azon agyalok, hogy pár napja le akartam tölteni egy képernyővideózó programot, de a letöltés közben kiírta a malware, hogy vírusos, úgyhogy megszakítottam. Aztán valamiért lejött magától az Opera, de azt is letöröltem.


Malware-em tehát van, csak most pl. mikor futtattam, nem jelzett káros programot. Bár az is igaz, hogy elavult, de nem tudom frissíteni.

2014. okt. 26. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:
toolbar clenear és másik böngésző a chromet meg töröld le
2014. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!