Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elöször rendelek internetröl...

Elöször rendelek internetröl és a következöt nem értem? Ezt a terméket ingyen házhoz hozzák? (link)

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 26. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, ingyen csak ritkán általában több tíz esetleg százezres összegű tételnél fordul elő.
2014. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahol írják hogy 'Ingyenes kiszállítás' ott nyilván.

Ahol nem ott változó.

Ahol meg összeget írnak ki az meg nyilván fizetős.


Ezen mit nem lehetett érteni?

2014. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1



"Ingyenes kiszállítás"


Nem ritka,én pl. kínából rendeltem xbox 360 kontrolleremre borítót 500 forintért,1 hét alatt, ingyenesen érkezett meg.

2014. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

kínából ingyenesen 500ft -ért?

ide haza meg 750ft egy kisebb levél csomag rendes postázása...

2014. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végigvezetted pontosan?? Az extreme digital-nál valóban ingyenes volt október 2-15 között, de most már ezen túl vagyunk!
2014. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kontrollert meg ne vedd, régen olyanom volt, hát semmire nem való. Az analóg karok nagyon gagyik rajt, ha kicsit akartam rajt mozdítani, nem is érzékelte, ha többet mozdítottam, akkor meg túl sok lett. Mára már nem is működik. Egyszer kell megvenni egy XBOX vagy egy Logitech kontrollert, és az idők végezetéig elleszel vele(az meg a másik, hogy minden játék felismeri).
2014. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pinkpancser ***** válasza:
Kínából sem ingyenes a szállítás, hanem az ár tartalmazza. De ettől függetlenül olcsóbban küldenek bizonyos termékeket, mint a magyar posta egy képeslapot.
2014. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Terméket 500Ft-ért és ingyenes kiszállítással.
2014. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!