Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nem tudok csatlakozni...

Miert nem tudok csatlakozni az internethez?

Figyelt kérdés
Letoltottem egy programot, aminek vegul semmi hasznat nem vettem (plusz ezer reklammal ajandekozta meg a bongeszom) ezert megprobaltam letorolni. Valamjert nem talaltam a programok kozott, ezert egy ismeretlen nevu alkalmazast toroktem mert ugy emlekeztem olyan neven lett elmentve. Azota nem tudok kapcsolodni az internethez mett az irja nincsenek halozatom. Mit csinaljak?? A szuleim kinyirnak ha tonkretettem a gepet mert uj..

2014. okt. 26. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:

be szedtél egy jó kis vírust ami elbabrálta a rendszer beállításokat.

nehéz utána járni, hogy miket, így egyszerűbb újra telepíteni.

2014. okt. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehat ne is probalkozzak? De hogy szedhettem ilyen hamar virust? A gep meg uj ( mar ha a harom-negy honapos uj ak szamit) es kb 3hete voltunk rarakatni egy virusolot..
2014. okt. 27. 01:01
 3/4 anonim ***** válasza:

nyugi,nem cseszted el a gépet,az jó,

-csak kéne neked egy ismerős,aki a klaviatúrán megnyomná azt a néhány gombot,amitől minden újra okés lenne

2014. okt. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
eszközkezelőről küldj egy képet milyen böngészőt használsz? van e router? mi volt a program neve ?
2014. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!