Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megint nem töltődik be a...

Szamo77db kérdése:

Megint nem töltődik be a freemail. Más is tapasztalta már?

Figyelt kérdés
Itt kínlódom vele vagy 2 órája!

#e-mail #Freemail #gyakran hibás
2014. okt. 27. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
váltani kell másra, sosem működött megbízhatóan
2014. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:
sajnos az utóbbi időben gyakran előfordul. Régi e-mail címről lévén szó (sokan csak ezt ismerik) kénytelen vagyok használni, de sokszor nem lehet belépni ("próbálja meg később")
2014. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem csak engem mérgesített fel ki tudja hanyadik alkalommal! Sok helyen regisztráltam vele. Ha ez nem így lenne, egyszerűen felszámolnám azt a fiókot, mert állandóan baj van vele!
2014. okt. 27. 16:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont így vagyok én is, de nekem az indamail sem működik most már. A guta üt meg most már!
2015. dec. 31. 14:42
 5/6 Lajos54 ***** válasza:

Szerintem sokan vannak így. Van "rendes" e-mail címem, kettő is. Egyik az internetszolgáltatóm által biztosított, a másik egy általam üzemeltetett weblaphoz tartozó domainhez kapcsolódóan. De kell néha másik is, egy-egy helyen regisztráláshoz, amikor nem akarom a "rendes" címemet megadni. A freemail címem a legrégebbi (amúgy a nevem, tehát nem "álcím"), közel 20 éves. Van még egy citromailes, ez szintén egy honlaphoz tartozik. Hát bizony, ez a két utóbbi ... Például Citromailnél előfordult, hogy KETTŐ nap múlva érkezett meg az e-mail.

Van g-mail címem is, de valahogy nem igazán tetszik. De azt is muszáj volt létrehozni, mert bizonyos szolgáltatások csak azzal működnek.

Mégis, kénytelen vagyok beletörődni, jó-nemjó, mert egy ingyenes szolgáltatónál még csak reklamálni sem lehet.

2015. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most volt itt a számítógép műszerész, több mint 1000 vírust derített fel és törölt a gépemből. Ezért viselkedett hát olyan módon a gép, mint akinek elment az esze.
2016. jan. 4. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!