Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypal account pénz feltöltés,...

Paypal account pénz feltöltés, hogyan?

Figyelt kérdés

Csináltam egy accountot, a "Account created, Bank linked,

Email confirmed" részek kipipálva. A számlán 0 euro van. Szeretném feltölteni, és az lenne a kérdésem, hogy ehhez be kell mennem a bankba, ugyanis az "add money" résznél cím, elérhetőség... jön ki. Interneten ezt nem lehet elintlzni? Maestro kártyám van, viszont nem dombornyomott. Nem magyarországon élek jelenleg.



#account #feltöltés #paypal. fizetés
2014. okt. 27. 18:26
 1/6 pinkpancser ***** válasza:
Lehet úgy, hogy utalsz rá, de akkor csak pár nap múlva tudod használni a pénzt. Vagy használd a maestrót, mert már azzal is megy, nem csak dombornyomottal.
2014. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az utóbbi esetében mit kell csinálnom?
2014. okt. 27. 19:51
 3/6 pinkpancser ***** válasza:
Belépsz, Profile, add or edit credit card, add a card. Na ott megadod a kártya adatait (kártyaszám, lejárat, CSC. Utána levesz egy kis lóvét (ha jól emlékszem 1 dollárt), amit utána vagy visszaküld vagy levásárolhatod.
2014. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. okt. 30. 08:46
 5/6 anonim válasza:

Úgy tűnik nem nagyon olvasták a kérdést, azt kérdezte, hogy lehet pénzt fel tölteni. És ti azt válaszoljátok neki, hogy 1 dollárt kap rá ha ezt meg azt csinál.

És 1 dollárral mit kezd?


Én se tudom, hogy lehet fel tenni rá több mint 5000 ft ot .. help :D

2014. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Heló!


Megoldódott. Be kell menend a bnakba, és ott feltötleni. Vagy ismerős tesz rá. Vagy igényelsz olyan bankkártyát, amivel neten lehet fizetni.

2014. dec. 12. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!