Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Irnatok velemenyt a tumblimrol?

Irnatok velemenyt a tumblimrol?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 27. 18:42
 1/8 anonim válasza:
66%
A tumblr sokmindent elárul a használójáról. Szomorú látni, hogy ennyire szarnak találod az életed. Tudod neked megadatott valami, ami nagyon sok embernek nem: egészség. És itt nem a mentálisra gondolok. Talán ha nem öngyilkos meg hasonló gondolatokat reblogolnál folyton, kicsit változna a nézőpontod is.
2014. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Megláttam a domain nevet és eldöntöttem, hogy nem kattintok rá. Felesleges időpocsékolás lenne. Miért kell minden *urva tumblin öngyilkosságot hirdetni?! Árul már el!
2014. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
mondanák véleményt de felesleges
2014. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Miért akarod hallani mások véleményét?

Persze, ha valakitől kapunk egy kis elismerést, az jó. De erre való az, hogy ha valakinek tetszik a tumblr-öd, akkor bekövet, reblogol, etc.

És ha valakinek nem tetszik? Kitörlöd? Akkor minek hoztad létre? Sírsz?

Lehet hogy az emberek normálisabb rétege megfogalmaz kritikát, és még érvekkel is alátámasztja azt, de még ha ez meg is történne, te mindenképp az által fogsz eljárni? A tumblr pont nem arra való hogy másoknak megfeleljünk, hanem hogy magunknak csináljuk, önmagunk legyünk.

Ha nekem tetszik egy kurzor, megcsinálom, és pont teszek rá, hogy kinek nem tetszik. És még sorolhatnám...


Ha pedig azért írtad ezt a kérdést hogy többen lássák, többen bekövessenek, hagyd el a tumblr-t. Erre sem való. Akinek tetszik, az majd idővel bekövet.

2014. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok: Ha pedig TÉNYLEG és ŐSZINTÉN depressziós vagy, írj privátot.
2014. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Molnár Anna Emma válasza:
23%
tipikus önsajnáló tumbli
2014. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
tipikus önsajnáló tumbli
2014. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tipikus önsajnáló tumbli

igen et IGAZ


POWER VOLTAM

2014. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!