Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez az oldal mennyire biztonságos?

Ez az oldal mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

vírusok szempontjából

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.

2014. okt. 27. 23:04
 1/3 Reiber Péter ***** válasza:

Különösebb fenyegetést most épp nem látok, de ilyen 2000egymásbol felrántott bannernél, egymásba ágyazott reklámnál bármikor bekerülhet egy veszélyes oldal..


A torrentvilág olyan, mint a piroslámpás negyed, fincsi, de mindenfelé olyan pofák ácsorognak áldozatra lesve, akiknek aszeme sem áll jól:)



Használd a magnet linkeket, viruskergetőket és biztonságos böngésző beállításokat.

A direct download kamu opciók, meg download manager témák áltlalában rosszindulatú programok tárházai


Hogy az oldalrol leszedett cuccokban mi van, az más kérdés, annak az oldalhoz csak nagyon távolról van köze,


Nem álltam neki most vaktában töltögetni, de rémlik, mintha már jártam volna erre egy témában és nem maradtak meg az emlékeimben vírusbajok...de lehet csak mázlim volt...:D


Filmnél nyilván kisebb a kockázat, ha lejön és láthatóan nagyon nem az vagy nem is film, már törlöd is... progikat meg..ha lehet, nem töltünk ilyen dzsungel helyekről

2014. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:D
2014. okt. 27. 23:57
 3/3 petrics válasza:
nem virusos szerintem
2014. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!