Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptopom nem találja a wifi...

A laptopom nem találja a wifi hálózatokat, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt mutatja, itt eddig föl voltak sorolva az elérhető wifi hálózatok.. most frissítettem a hálókártya drivert, és eltűntek. (Próbáltam a wifit ki és bekapcsolni az elvileg arra hivatott gombbal, de az a bluetoothot kapcsolgatta.)



2014. okt. 28. 03:59
 1/10 anonim válasza:
Kapcsold ki a routert, majd be. Ugyanez volt nálam is, és ez megoldotta. Vagy lépj a router beállításaihoz, és nevezd át a nevét, hátha úgy megtalálja.
2014. okt. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a driver amire frissítettél nem jó hozzá vagy hibásan települt. Próbáld meg teljesen leszedni (uninstall ha van) és eszközkezelőből kitörölni teljesen. (drivert is távolíts el), majd tedd fel a legfrissebbet még egyszer. Ha nem javul meg, akkor próbálkozz régebbi verziókkal is.
2014. okt. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha letörlöm a hálókártya drivert, fogok tudni csatlakozni a netre hogy letöltse a program a legfrissebbet?
2014. okt. 28. 13:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Hiszen hálózatod sem lesz. Ezt előtte kell megtenned vagy egy másik géppel/eszközzel.
2014. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
(mármint töltsd le előre)
2014. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És nem tudod honnan tudnám leszedni?

Próbáltam, de nem telepítő fájl jött le, hanem más, nem tudom az most jó vagy nem, illetve hogy kéne használni.

A DriverScannerrel csináltam.

2014. okt. 29. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:
ne ilyen csodaprogramokat használj. mi az oprendszer és a laptop PONTOS típusa? (a win7 32 vagy 64 bites?) illetve intel broadcom vagy atheros vagy milyen wifi van benne?
2014. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A laptop Acer Aspire 5755G-2434G50Mnbs, illetve a "Model"-nél azt írja, hogy P5WE0, most nem tudom melyiket kéne nézni.

64 bites win 7 van rajta, és a wifi feltételezem, hogy Atheros, mert a hálókártya driver atheros ar5b97

2014. okt. 29. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:

atheros: [link]


broadcom: [link]


intel: [link]


biztos ami biztos, töltsd le mind a 3-at

2014. okt. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Majd visszajelzek.
2014. okt. 30. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!