Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Skype frissítés facebookos...

Skype frissítés facebookos belépésűre, gmail levelező nem fogadja a facebook email cím módosítást. A youtube naponta többször is letiltja a Kedvemceimet, hiába állítottam már privátra őket, miért?

Figyelt kérdés

Tegnap frissítettem a skype fiókomat, mert naponta megjelent az asztalon. Ezentúl csak facebookkal, vagy mirosopttal lehet oda belépni. Viszont a facebooknál hiába írom át az email címemet gmailesre, legalább tízszer próbáltam, nem érkezik meg a gmail fiókomba a facebookos üzenet a módosításról.


Három kérdést teszek fel egyben most: A youtube kedvenceimet naponta többször hallgatás közben letiltja. Mindig módosítanom kell valamit, nem listázott volt, most már csak privát lehet. Az összefügghet azzal, hogy figyelmeztetésben részesültem egy film feltöltés miatt? Mát ninvd kedvem zenét sem hallgatni.



2014. okt. 28. 08:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!