Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan weboldalakat szeretnék...

Olyan weboldalakat szeretnék találni, ahol mobilszám megadása után lehet regisztrálni, és ha ez sikerül, sms-es értesítőt is kapok. Van sok ilyen?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömet szeretném megleckéztetni akinek csak a mobilszámát tudom, mert ilyen sms-el ébresztett ma reggel:


06709679590 Tisztelt **********! Tudomasunkra jutott, az interneten allamellenes tevékenységre buzdit. Haladéktalanul szüntesse be provokativ tevékenységét, ellenkezö esetben büntetö eljarast kezdeményezünk! A napokban ajánlott levélben is kiértesítjük. Kérjük azt aláírni, és visszajuttatni! NEMZETI NYOMOZOIRODA


Szoktam megosztani híreket Facebookon, meg kommentelni is (Főleg ezt az internet adót), és szerintem ez nem tetszett neki, meg amúgy se hiszem, hogy pont egy 70-es számról és sms-ben fognak ilyesmiről értesíteni, szóval kérnék olyan weboldalakat, ahol könnyű szerrel elérhetem, hogy elárasszák az sms-ek ezt a számot.


Előre is köszi



2014. okt. 28. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább nőj fel, hamár az ismerősödnek nem sikerült. Nevess rajta, mekkora barom, és töltsd az idődet ÉRTELMES dolgokkal.


Egyébként "sms küldő oldal" a keresőkifejezésed, kérdezd Google doktort.

2014. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csoda ha új adónemek lesznek MOn én azon se csodálkoznék ha lenne hiszékenységi adó
2014. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sikerült kiderítenem ki volt...egy köcsög volt kolléga a céges mobiljáról, akit pár napja letöröltem meg letiltottam face-n, mert zavarja őt, hogy vegetáriánus vagyok és chaten egyfolytában ezzel oltogatott az a gyökér, és még rá pár napra hogy letiltottam és még így se képes lekopni...felhívtam rejtett számmal, felvette hogy Haló tessék...ki az? Aztán letette, megismertem a hangját a köcsögnek...
2014. okt. 28. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálunk. "kolléga"? "céges mobil"? Szomorúnak tartom, hogy óvodásokat fizetnek egyes helyeken.
2014. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már voltam vega családnál és nem haltam bele ,persze mondták hogy nekünk külön főznek de mondtuk hogy felesleges

így azt ettük amit ők és finom volt ráadásul laktató


úgy hogy az ilyen hús zabráló malacokat le kell nézni.


:)

2014. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!