Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet-e tiltani egy ismerőst...

Lehet-e tiltani egy ismerőst Facebookon úgy, hogy az ismerősöd maradjon, mégse lásson SEMMIT sem rólad?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom megsértődik ha törlik őt :(. Ezért azt találtam ki, hogy letiltom, de hogyan? Próbálkoztam azzal, hogy beleteszem egy új csoportba ahol csak ő van, de így is látja azt is amit én megosztok és énis látom őt! Azt szeretném, hogy ő rólam semmit se lásson és én se az ő tartalmait. Meglehet ezt oldani úgy, hogy ne töröljem?

2014. okt. 28. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az egyik tanárom megsértődik ha törlik őt


ezen nem kell megsértödni

2014. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tedd a Korlátozott listára.
2014. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves Második válaszoló! Azt hogyan kell megtennem? Anna az lesz az eredménye amit írtam?
2014. okt. 28. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Írd be fent a FB keresőjébe, hogy Korlátozott, majd válaszd ki az egyetlen találatot. Jobb oldalon lesz majd egy "ismerősök felvétele a listára" dobozka, ott add hozzá az illetőt.


Az eredménye az lesz, hogy csak a publikus dolgaidat fogja látni (profilkép és publikus megosztások, hozzászólások, kedvelések).


Ahhoz, hogy te ne lásd, amit ő csinál, ahhoz pedig először menj a profiljára, majd kattints a "[pipa] Követem" gombra, hogy kikapcsold a követést. Innentől nem fogja szemetelni a falad.

2014. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves #2 Válaszoló! A válaszod tökéletes, ha lehetne 110%-ot adnék rá! :)
2014. okt. 29. 08:59
 6/11 Evus77 válasza:
csak az a baj, hogy innentől csak a közös ismerősöket fogja látni, így egyből tudja, hogy korlátoztam. Lehetséges, hogy meghatározzam, hogy kiket lásson az ismerőseim közül?
2014. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

> Lehetséges, hogy meghatározzam, hogy kiket lásson az ismerőseim közül?


Nem, erre nincs lehetőség.

2014. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Viszont az nem feltűnő, sokan állítják be azt, hogy senki ne lássa az ismerőseit. (kik láthatják: Csak én)

Ekkor ettől függetlenül a közös ismerősöket mindenki látja.

Tehát gondolhat arra is, hogy te így állítottad be (mindenki számára).

2014. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nálam is csak én látom az ismerőseimet és marhára nem izgat ki mit gondol.Amúgy:

"de így is látja azt is amit én megosztok és énis látom őt! Azt szeretném, hogy ő rólam semmit se lásson és én se az ő tartalmait." Ez csak nekem ellentmondásos? Amúgy csinál egy olyan huncitságot a face hogyha valaki elől elrejted a bejegyzéseket akkor a lapodon az egy nagy üres hézagot eredményez,tehát tegyük fel mondjuk 2 héten keresztül csak pár emberrel osztasz meg valamit utána jön egy publikus bejegyzés.Ha legörget az egyik olyan ismerősöd az oldaladon akkor látni fogja a publikusat alatta meg egy csomó üres hézagot.Ha valaki nagyon ért a facehez tudni fogja hogy eldugtál előle valamit.

2014. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Megnéztem ezt a korlátozott lehetőséget.Ez meg a másik véglet mert a világon semmit se lát rólad az illető a régi anyagaidat sem.Ezért kár megtartani valakit ismerősnek.Rámennék valaki adatlapjára és meglátnám ezt rögtön tudnám hogy valami huncutságot csinált. :) Egy tanár ráadásul nem teljesen hülye.
2014. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!