Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan oldal a neten, ahol...

Van olyan oldal a neten, ahol megtudhatom valakinek az email címét?

Figyelt kérdés

Keresek valakit, akinek a nevét tudom, de az email cime nem biztos, hogy az, amit tudok. Iwiw nem jó, mert már azt tuti nem használja, amit ott megadott. Van olyan lehetőség, hogy megtudjam mi a cime? Elvileg chello-s.

Köszönöm a segítséget!


2010. jan. 26. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
írd be, a Google kereső mezőjébe az email címet, ha valahol elérhető nyoma van, kiad rá találatot.
2010. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :-)
2010. jan. 26. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ez fura. ha az email cimét akarod és a googléba az email cimét kell be irnod amit ugye nem tudsz de akkor hogy is irod be az email cimét?????????? :D
2010. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, értem a logikádat, de már megoldódott szerencsére :-) Tudtam egy cimet, de nem voltam biztos benne, hogy az Övé. Köszönöm a segítségeteket :-)
2010. jan. 26. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!