Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki mikor szokott Vaterán,...

Ki mikor szokott Vaterán, Teszveszen vagy más aukciós odlalon nézegetni, licitálni, vásárolni?

Figyelt kérdés

pl.: "Hétközben többnyire 18 óra után", vagy "csak hétbégén délelőtt"


Nem titkoltan azért kérdezem, mert szeretném a licitre tett termékeim lejártát jól pozícionálni. Köszönöm a segítségeteket.


2010. jan. 26. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem arra figyelj, hogy a licit lejárati ideje ne valamikor az éjszaka közepén legyen. Jómagam a max. 22 óráig lezáruló aukciókat részesítem előnyben, mert később már inkább alszom.

Én most itthon vagyok babával, így arról nem tudok nyiltkozni, hogy délelőtt vagy délután alkalmasabb, mert ez viszont nekem mindegy.

Sok ember biztos a munkahelyéről tud csak netezni, tehát a kb. 7-17-ig időszakot sem lehet kizárni.

2010. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
péntek délután, szombaton. ilyesmire akkor jut idő.máskor a munka, konyha, ház , gyerek leckéje, úszása stb.fontosabb
2010. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tanulságos válaszok! Még várom mások jelzését is!
2010. jan. 26. 11:04
 4/4 anonim válasza:

[link]

nézz be ide is és ha van kedved regizz!!

még nagyon új és rajtad is múlik hogy minél több választék legyen!

2010. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!