Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen mobil internetet...

Milyen mobil internetet ajánlanátok amivel lehet multiplayer játékokat játszani? És lehetőleg bírja mjuk egy hónapig. (Battlefield 4, WoW)

Figyelt kérdés
A másik kérdés pedig, hogy ha teszem fel néztem ilyen 30Gb s mobil netet, ha én letöltök mjuk egy 5Gb-s akármit az már automatán 25Gb vagy ez hogyvan?

2014. okt. 30. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha letöltesz bármit is azt alapból mérik a központban és levonják.

Pl Xgb letöltésnél levonnak X,1-et (ugye mivel egyéb folyamatok is történnek a kliens és a szerver közt)


Ha sokat játszol ezekkel a játékokkal akkor próbálkozz inkább vezetékes nettel. Nagyon hamar ki fogsz futni a keretetből, főleg bf4 esetében, aztán belassítják és használhatatlan lesz a pingelés miatt.


Vezetékesnél viszont nincsen korlát,gyorsabb(kivéve ADSL,az uo sz*r) és olcsóbb

2014. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
Mobilneten játszani gázos a nagy ping miatt. Mindenképpen vezetékeset ajánlanék.
2014. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Húú hát pont, azért néztem, mert most utazgatok és csak mobilnettel tudom megoldani vezetékes nem játszik. WoWnál is ugyanez a helyzet?
2014. okt. 30. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Esélytelen mobil nettel Pl. BF4....mégha erős is lenne a mobil net akkor sem lenne jó sehogy, mert ingadozik az adatforgalom és ráadásul nagyon.
2014. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor most pihenőre kell fogjam egy ideig sajna..na m1 köszi szépen ! :)
2014. okt. 30. 18:24
 6/9 anonim ***** válasza:
35kbájt/seccel számolj
2014. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utazgatsz is?


Meg fogod tapasztalni a saját bőrödön, hogy a váltig reklámozott 97% országos lefedettség a valóságban csak 30%-os...

2014. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
T-mobilenal neztem a 30Gb net& roll L t asszem az irt garantalt letolteshez 150mbit/s es 50fel. Mand meglatom h megy.. Az a baj az 4Gs az meg nem mindenhol van.
2014. okt. 31. 11:48
 9/9 Tengor ***** válasza:
A garantált sebesség még nem garantálja a rövid pinget. Lehet, hogy gyorsan kapod meg az adatot, de a játékélményt rontja ha a néhány ezred másodperccel korábban küldött adatot kapod meg.
2014. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!