Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A HD gomb indavideón nem...

A HD gomb indavideón nem használható. Másnak is baj van vele? Ha igen, meg lesz csinálva vagy mostantól nem lesz hd funkció indán?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 19:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Áh, igazából a gépnek semmi baja, talán 1 éve raktam újra utoljára, de most egész gyors meg igazából tényleg semmit baja, + am azok amiket talált nemtom mik lehettek pontosan, de más ismerősöknek se jó szóval nem hinném alapból h vírus okozná. Meg azért annyira nem izgat a hd gomb, csak kíváncsi voltam, hogy mi van vele, mert akiktől kérdeztem senkinek nem volt jó, mindnek szürke. Csodálkoztam h neked jó :D
2014. nov. 25. 23:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nálam minden további nélkül működik. Ráviszem az egeret, megjelenik, hogy HD minőségben is elérhető, katt a szürke HD-re és márindul is a videó. Windows7 (64 bites) van a gépemen, Chrome böngészővel, 4 GB memória, AMD procis. Lenovo Ideapad laptop.
2014. nov. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Értem, semmi gond, azért köszi a segítséget :D + legalább a tisztítás lehet ért vmit :D bár azelőtt se volt lassú a gépem se baja nem volt.
2014. nov. 26. 12:48
 14/14 anonim válasza:
Ugyan ez van nekem is most. Valami megöldás?
2016. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!