Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a baj a Freemaillel-nektek...

Mi a baj a Freemaillel-nektek sem működik?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy nagy fosadék, de mindenki azt ismeri, nem tudok váltani, mert minden oda érkezik, borzasztó macerás.

Belépni be tudok, de nem jeleníti meg az emaileket, csak egy nagy fehér lap van és fölül azt írja mindig, hogy

Kommunikációs hiba! (#c0003)


mit csináljak? nagyon fontos lenne megnézni az emailjeimet :(


2014. okt. 31. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

" de mindenki azt ismeri"

Ez miért érv?


"minden oda érkezik"

Sokkal inkább megéri mindenhol átírni az e-mail címet, mint évekig szenvedni egy ilyen "szolgáltatással". Azért az idézőjel, mert ez nem szolgáltatás, ez csak reklámfelület üzemeltetése.

2014. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy értem a mindenki azt ismerit,hogy minden emailem oda érkezik. persze, átírom más emailre, de a mostaniakat azé jó lenne megnézni...
2014. okt. 31. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinálni, mint várni. A hiba a Freemailnél van.


Próbálkozz naponta párszor, és amint bejutsz, olvasd el, amit szeretnél és a te érdekedben költözz át másik email szolgáltatóhoz. "mindenki azt ismeri, nem tudok váltani, mert minden oda érkezik" - akkor szólj mindenkinek, hogy mostantól más az email címed. Egyszer kell csak megcsinálni a költözést, utána nem fogsz izzadni ilyen dolgokkal, hogy nem tudod elolvasni a leveleidet.

2014. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak annyira idegesítő :(
2014. okt. 31. 16:11
 5/7 anonim válasza:
Nálam ugyan ez van! Alap esetben nem idegesítene de kaptam egy ncore meghívót és nem tudom mikor jár le! Esetleg ti nem tudjátok hogy meddig érvényes?
2014. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én sajna nem :(
2014. nov. 1. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Regisztrálj gmail-re és a freemail-ben amikor be tudsz lépni kérj átirányítást a gmail címedre.Így majd átjönnek az üzenetek a gmail címedre és bármikor meg tudod nézni őket.
2014. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!