Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon a bejelentkezésnél...

Facebookon a bejelentkezésnél ahova az e-mailt kell gépelni véletlenül begépeltem közvetlenül mellé a jelszavam is, hogyan tudnám eltüntetni onnan?

Figyelt kérdés
így most ha valaki eljön hozzám akkor könnyen előfordulhat, hogy rábukkan, mert ha kétszer rákattint az üres mezőre akkor kidobja azt is

2014. okt. 31. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Elkezded beírni a szöveget, megjelenik ajánlásként a doboz alatt. Egérrel ráállsz hogy ki legyen jelölve, majd lenyomod a Delete billentyűt, ezzel törlöd.
2014. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pocahontas12 válasza:
kijeleöld ezt az e-mailes ablakocskát (ahova beírtad!) és kitörölsz mindent!!! Tudod melyik gombbal kell? az ú és az ű betű mellett van,nagy és van rajta 1 nyíl ami balra mutat!
2014. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elmentett szövegdoboz tartalmát nem fogja a Backspace törölni, az csak az akkor bevitt adat szöveges tartalmát törli. Ha megint beírod akkor megint felajánlja.


A delete gomb magát a megjegyzett dobozt törli, függetlenül annak tartalmától.

2014. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. nov. 1. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyébként kipróbáltam, és ezzel a Del módszerrel nem tudom törölni az automatikus kiegészítést. (Chrome)
2014. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Chrome-nál: Shift+Delete
2014. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!