Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » AQUA Electromax nem válaszol...

AQUA Electromax nem válaszol a levelekre, szart adott el nekem, ki szeretném cserélni, de nem lehet őket elérni, másnál is volt ilyen? Ezek ekkora trógerek tényleg?

Figyelt kérdés
vettem náluk valamit ami 3 nap múlva be is szart, írtam nekik de nem jött válasz, hívtam őket de 22 perc után se tudtak kapcsolni senkit, írtam nekik újra, aztán újra, aztán újra, de nincs semmi válasz... mással volt ilyen? többet nem veszek náluk semmit az tuti tuti

2014. nov. 1. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Eleve 8 napod lett volna elállni a vásárlástól, nem a boltban vetted át. Ha ott, akkor nyilván közel laksz, így be tudod vinni.

Nekem nem volt még velük bajom. Igaz, nem sok dolgot vettem náluk: (pendrive, akku, stb..)

2014. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*ha nem a boltban...
2014. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!