Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google+ -ról hogyan tudom...

Google+ -ról hogyan tudom "visszamenteni" a képeket?

Figyelt kérdés
azért kell mert valami baj volt az sd kártyával és formázni kellett.

2014. nov. 1. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A G+- ról egész albumot is le tudsz menteni, nem kell egyesével. Megnyitod az albumot, majd jobb oldalon fönt megjelennek a lehetőségek. A lefelé mutató kis v betűre hasonlító ikonra kattintva további lehetőségeket találsz. Itt találod a letöltés opciót. Ha nincsenek albumba rendezve a képek, akkor a képen jobb kattintás és mentés másként. Az albumos letöltés ezért is előnyösebb. Üdv.
2014. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még egy lehetőség adott- erre csak most jöttem rá én is. Fotók- összes fotó - erre kattintva betallózza az összes képet. Ha mindet menteni szeretnéd, akkor az első képen bejelölöd a pipát a bal sarokban fönt. A kép így kijelölődik, bekékül körbe. Majd letekersz az utolsó képig, és a Shift billentyű lenyomása mellett bejelölöd az utolsó képet is, így az összes kép kijelölődik. Fönt megtalálod a mentés lehetőséget. Sok sikert.
2014. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!