Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook újítása, hogy új...

A Facebook újítása, hogy új profilképet csak méretre vágás UTÁN tudok feltölteni. Nem engedélyezi normálisan?

Figyelt kérdés

Iszonyat idegesítő egy dolog. Le kellett vágnom a vízesést mögöttem.. pont azért töltöm fel, erre le kell vágnom.

S.O.S.



2014. nov. 2. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Neki az a normális, ha megad egy méretlimitet. Számtalan helyen van igy.

Fotószerkesztővel csinálj egy olyan méretes képet, amin a vizesés is látszik. Ha nem megy, küld el priviben, segitek.

Profilképet irtál, de nem a nagyobb Boritókép-re gondoltál?

2014. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem arra gondolt tuti mert nálam is így van ezért kerestem rá, ami eddig képem fent volt profil képnek és ha megint vissza akarom tenni akkor meg kell vágni -.- és olyan rosszul lehet csak hogy katasztrófa!! :))
2014. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem a borítóképre gondoltam. :( Hát ezt szomorúan hallom. Gondolkodtam, hogy visszatöltöm majd én is a régi képemet, de teljes méretben jó, nem pedig levágva. Bekaphassa a Cukkemberg...


A képszerkesztőkkel jól bánok, meg tudom oldani, de így már sosem lesz az igazi :/ Köszi azért!

2014. nov. 4. 20:39
 4/8 anonim válasza:
56%
Végre rajtam kívül akadnék még olyan emberek akiket ez ennyire zavar. Egyetlen újítás sem idegesített még annyira A FB-on mint ez! Főleg, hogy nekem majdnem minden profilképemnél a háttérnek is fontos szerepe van. Nem vagyok híve a selfiek-nek. Próbáltam én is átméretezni a képet, viszont akkor meg homályos. Nagyon remélem, hogy ezen változtatni fognak, mert most nagyot csalódtam.
2015. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Cseréld ki a címsorban a ( [link] llinket a mobil változatra (m.facebook.com)

2. Ha be vagy jelentkezve, csak egy kattintással válaszd ki a képet amelyet profilképnek szeretnél

3. Kattints a "megerősítés" (confirm) gombra. Kész az új profilképed vágás nélkül. (Ez azokra a fotókra érvényes, amelyeket már feltöltöttél valamelyik albumodba, vagy megjelöltek rajta az idővonalon. Amelyik kép még nincs feltöltve, egyszerűen csak kattints a "kép feltöltése" gombra.)

2015. jan. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Utolsó ment a zöldkéz! :)

Én a képet csináltam meg fekete kerettel, hogy kocka legyen(500x700as volt akkor csináltam jobb-balra vagy fentre-lentre egy 100 as keretet és így 700x700 as lett), még januárban bevált, de már most nem, viszont az m.facebook.com bevált! :)

2015. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 diego de santjo válasza:
Lehet hogy téged zavar, de ha vágásvágásnélkül töltenéfel mindenki a képeit akkor csúnya volna mivel eggyik magasabb vagy szélesebb volna mint a másik... de ha meg beállitanának egy egységest:pl:100 x 100 akkor aminek nincs kocka alakja az össze nyomódna... az szintén gané.
2015. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 diego de santjo válasza:

nézd meg vágás nélkül: [link]

Az alsó az eredeti, hasonlísd össze. Ez egy fejnél már pocsékabbul néz ki

2015. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!