Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet letölteni képszer...

Honnan lehet letölteni képszerkesztő programokat?

Figyelt kérdés
Le szeretném tölteni a photo shop-pot, a photo express-t, és egy arccserélő programot, aminek nem tudom a nevét (ilyet láttam a ririfan.mlap.hu oldalon). Aki tudna nekem letöltési linkeket írni, az lécci írja!! Ja, és nem próbaidős kellene hanem VÉGLEGES!
2008. aug. 13. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Beírod gugliba, hogy: photoshop torrent. Egyébiránt bármit aamit le aakarsz szedni beírod mögé a torrentet és kész. Mondjuk azért úgy elég nehéz lesz letölteni a progikat, ha a nevét se tudod, arra úgy nem lesz találat, hogy "amit az mlap-on láttam":D
2008. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oks, köszi, de én konkrét linkre gondoltam. :)
2008. aug. 13. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
konkrétan megveszed a programot!!! Ez lopás csak fel sem fogod! És nem is két forint egy-egy ilyen program... Csak aztán később nehogy bajod legyen belőle! Meg minek neked photoshop? A nevét sem tudod, akkor honnan veszed, hogy használni is fogod tudni? Mások évekig tanulják a használatát... Ahhoz, hogy kicsit kozmetikázz a képeken nem kell photoshop/photo express. Vannak ingyenes programok is és egész jók. Sőt már program nélkül is lehet szimplán webes felület javítgatni a képeken, csak utána kell járni 1 pöppet
2008. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól van, na, nem kell rögtön leharapni a fejem!! Mivel Design-eket készítek, ezért kellenének a programok (vagyis photo filtre-m már van, de a másik 3 progi is kellene. Máskor inkább ne is írj, ha nem a kérdésemre válaszolsz!!
2008. aug. 14. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
írd be a google-ba hogy Magic Photo, ez is egy képszerkesztő
2008. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én is láttam és én is szeretném letölteni azt az arccserélgetős programot(amit a ririfan.mlap.hu-n láttam)!

Én is nagyon szeretném,ha tudtok(vagy ha te tudsz) segíts(etek)légyszí!Amúgy írd be hogy Artwear ez egy nagyon jó program könnyű használni és végleges és ingyenes is!

puszi:Dorina

2009. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!