Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza tudom nézni vmi listán,...

Vissza tudom nézni vmi listán, hogy port.hu-n milyen filmekhez szóltam hozzá?

Figyelt kérdés
Csak mert nem tudom mindet fejben tartani, és érdekelne, hogy azóta kik szóltak hozzá, esetleg reagáltak az én hosszószólásaimhoz.

2014. nov. 3. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja, a profilodnál.
2014. nov. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A profilnál semmi ilyesmire utaló dolgot nem találtam, egyébként az volt az első nyilván ahol néztem. Tehát vmi bővebb válasz?
2014. nov. 5. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ott van az adatlapján, hogy: hozzászólásai, indított témái. Rá kell klikkelni a linkekre és be fogja hozni az összes hozzászólásod és indított témád, ha van. Ezeket én is meg tudom nézni bármelyik felhasználónál, pedig nekem nincs is profilom a porton.
2014. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyedül a Fórum menüpontot találtam meg, de ott is a legutóbbi kommenteket mutatja csak.

A profilomra ha rámegyek, ezek az opciók:

- Profil (ahol csak az adataimat tudom szerkeszteni)

- Hírlevél le/feliratkozás

- Fórum szabályzat

- Privát üzenetek


Semmi egyéb... Hozzászólás, indított témákat egyszerűen nem látok sehol, pedig átkutattam az oldal minden zugát. A fennt említett opciókon kívül az égvilágon sehol nem találok mást.

2014. nov. 12. 17:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvan! Nem is a profilomban van, hanem a hozzászólásoknál kell a nevemre kattintani...
2014. nov. 12. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Én - kívülről - csak így látom pl.:

[link]

2014. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!