Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan e-mail oldal, ahol...

Van olyan e-mail oldal, ahol bármilyen email címmel be lehet jelentkezni, és elolvasni az üzeneteidet?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi az?

A freemail napok óta nem működik, és fontos lenne valahogyan belépnem.


2014. nov. 3. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a szolgáltatás nem működik, akkor az más oldalról belépve sem fog kapcsolódni a szerverhez és lekérni az üzeneteket.

Esetleg egy levélkezelő programot próbálj meg, és abból letölteni az üzeneteket (outlook, live mail, thunderbird, stb...). Ha a Freemail szolgáltatása nem elérhető, ezekből sem lesz az.

2014. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Freemail-re állítólag pont van egy alternatív webes felület, ami valakinek működött. A minap láttam itt GYK-n egy régi topikban, amikor egy kapcsolódó kérdésre kattintottam. Javaslom, keresd ki.
2014. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem jó az sem.
2014. nov. 3. 12:02
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Attól függően, hogy mit használsz "amúgy", (Outlook, OutlookExpress vagy más levelezőprogram), hozz étre egy új fiókot.

Az adatokat értelemszerűen kitöltve (felhasználó név = freemail-es címed) a kiszolgálónál a bejövő és a kimenő levelekhez is a következőt írd be: mail.freemail.hu

Ezzel a fiókkal (eddig) akkor is le tudtam tölteni a freemailes címemre érkezett leveleket, ha valamiért a freemail felületére nem tudtam belépni. Tehát a levelező szerverük működik, csak a webes felületük vacakol valamiért.

Esetleg a fiók tulajdonságainál a Speciális fülön állítsd be, hogy "A levelek egy-egy példánya maradjon meg a kiszolgálón". Ez azért jó, mert így később, a webes felületről megnyitva a freemailt, ott lesznek a levelek. Enélkül onnét törlődnek, csak a levelező programodban maradnak meg.

2014. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!