Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki megtudta a myvip...

Valaki megtudta a myvip jelszavamat és minden baromságot irkál be. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Ha még be tudsz lépni írd át gyorsan a jelszavadat.

Amugy ilyen nálam is volt valaki feltörte és nem tudtam belépni gyorsan használtam a jelszóemléeztetőt mert hátha a e-mail címet nem írta át szerencsére utána be tudtam lépni gyorsan át is írtam egy nagyon nehéz jelszóra.Először nem is sejtettem a dolgot hogy valaki írkál a nevembe csak egy pasi elkezdett nekem minddenfélét irogatni hogy "Te kis hülye k*va" én meg fogalmam sincs hogy miért írtaa de én meg nem hagytam magamat és később kiderült hogy valaki a nevemben íroogatott neki mindenféle b*zinak lehordta pedig amikor azt a levelet amit állítólag akkor elküldtem nem is én küldtem mert akkor bent voltam a városban és a közelemben sem volt gép.Szoval azóta a veszekedést abbahagytuk a jeszavam számok és betűk keveredéséből hoztam össze azóta senki nem törte fel.

De ha nem sikerül belépned akkor szólj a myvipeseknek

info@myvip.com beszéld meg velük hogy feltörték a vipedet és kérheted hogy a jelszavadat változtassák meg vagy töröljék ki a myvip-ről.

2008. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy arra vagy kíváncsi, hogy hogyan törhették fel a regisztrációdat?

Igazából a legnagyobb valószínűsége annak van, hogy kikövetkeztethető jelszót adtál, és olyanvalaki volt, aki ismer. Ha a jelszavad nem volt egyszerű, esetlegesen egy publikus gépen (iskolában, netkávézóban, stb.) léptél be, és rányomtál a böngészőben a jelszó mentésére, vagy nem használtad a kilépés gombot, amikor befejezted a munkát.

Léteznek egyébként programok, amikkel meg lehet fejteni egy jelszót, de az általában ilyen végigpróbálgatom az összes lehetséges verziót típusúak. A megszaporodott adatforgalom pedig fel kell tűnjön a myvip rendszergazdáinak, és az ilyenek ellen tenniük kell valamit. Ugyanakkor nem hiszem, hogy egy olyan piti ügyben, mint egy myvip regisztráció megszerzése ilyet használt volna bárki is (inkább szervereket szoktak feltörni így).

Szóval gyanakodj az első két verzióra.

2008. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!