Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az EXTRA. HU megszünteti az ingyenes tárhelyeket? Aki továbbiakban használni szeretné annak fizetnie kell érte. Ez ugye nem csak szerintem nem fer?

Figyelt kérdés
Az extra.hu 2010. március 31-étől megszűnteti ingyenes szolgáltatásait. A felhasználónévvel rendelkezőknek továbbra is lehetőséget biztosítunk az extrás nevének és honlapjának megtartására. 3000 Ft kedvezménnyel kínálunk kedvezményes tárhelyet az extra.hu-s név megtartásával és az adatok egyszerűsített költöztetésével vagy 1000 Ft-ért évente biztosítjuk az extra.hu-s név használatát tárhely nélkül.
2010. jan. 26. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
saját VPS-em van havonta kb 1500Ft-ért. jobban megéri mint a fos ingyenes.
2010. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én megértem őket. Teljesen jogos. Amúgy meg várható volt. Olyan ügyfeleknek nem tartottak volna ilyen nagy karbantartást, akik nem fizetnek semmit.

A reklámfelületek eladásábó biztos nem tudtak kijönni.

Én sem csinálnám ingyen.

2010. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az extra.hu egy korrekt tárhelyszolgáltató volt amíg tudtam náluk regisztrálni. Regisztráltam náluk tárhelyet és vettem hozzá egy domaint, így 5000 Ft-ért 2 évre megvolt minden. Elég jutányos áron adták a fizetős szolgáltatást és jó volt az ügyfélszolgálat, jó adatbázis, friss php, úgy általában minden rendben volt. De egy ideje sajnálom hogy megszűnt ez a lehetőség.
2010. jan. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várható volt. Igaz hogy engem is zavar de hát nekik is meg kell valamiből élni.
2010. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!