Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú az internet a gép...

Miért lassú az internet a gép bekapcsolása után?

Figyelt kérdés

Ha újraindítom a gépet, akkor egyszerre felgyorsul az internet. Próbáltam több böngészőt is. Nincs vírus, sem már kártékony program a gépen, nem fut semmi program sem.

Leginkább a google oldalai lassulnak be, a többi betölt de sokkal lassabban, mint általában.

A gépben procicsere volt, okozhatja a problémát? (E4300-ról Q6600-ra)



2014. nov. 5. 11:11
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem okozhatja a proci csere.

Én újra telepíteném.

2014. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gravinator válasza:
Próbáld a böngésződet alapbeállításra tenni.
2014. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gravinator válasza:
Ja és csak egy böngészőt használj!
2014. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már újra telepítettem. Csak a Google Chrome-ot használom.

Megpróbáltam Statikus IP-t beállítani, 2 napig jó volt. De 3. nap már megint nem. Csak az az érdekes, hogy amikor a számítógépen nem jó a net, akkor mobilon (WIFI) meg jó.

Sőt ha a géppel rácsatlakozom egy másik hálózatra wifivel, akkor sem jó a net. 1-2 újraindítás én megjavul...

2014. nov. 8. 09:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam ez előbb. Rácsatlakoztam egy másik net-re, de azért nem volt jó, mert közben a gépem még az én kapcsolatomat akarta használni, de amint letiltottam az én "Helyi kapcsolatomat" a net már meg is indult. Ha a saját hálózatomra csatlakozom wifin, akkor sem jó a net, szóval akkor az én internet kapcsolatommal van a baj? Vagy mi? Router?
2014. nov. 8. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!