Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fb üzeneteknél látható hogy...

Fb üzeneteknél látható hogy honnan, miről küldték. (Fb messenger, chat, telefon, stb) Illetve mikor csak egy kis "buborék" jelenik meg ha ráhúzzuk az egeret megjelenik a térkép. Elméletileg azt mutatja honnan jött az üzenet?

Figyelt kérdés
Ez mennyire pontos? Továbbá milyen esetben jelzi ezt ki a készülék?

#Facebook #üzenet #helymeghatározás.
2014. nov. 8. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg pontos .

De azt írja ki a Városnak, általában, amit a felhasználó megadott jelenlegi városnak.

2014. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
azt mutatja honnan jött az üzenet. abban az esetben jelzi ki hogy honnan jött ha be van kapcsolva a helymeghatározás
2014. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én szerintem is elég pontos,legalább is egy esetben még a házat is jelölte,ahonnan írtak. Egy dolog még furcsa számomra,egyik napról a másikra,megváltozott,ez a lehetőség,5 napja ha igy néztem meg ki honnan irt a bing kereső új lapot nyitott és mutatta a térképen. De ma már senkinél sem működik. Mi állhat emögött?
2014. nov. 9. 01:09
 4/4 anonim válasza:
lehet kikapcsolták helymeghatározást. vagy ha sokaig kiirja hogy honnan kuldtek akkor egy ido utan mar csak annyi hogy messengerbol kuldve
2014. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!