Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valamiért a húgom laptopja...

Valamiért a húgom laptopja időnként nem érzékeli a wifi jelet és újra kell indítania a laptopot hogy menjen a net. Mi lehet a gond, mit nézzek meg először?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben a wifikártya beállításainál nézd meg hogy van e olyan hogy wifi, amiben két lehetőség, Wifi és Performance... ha van akkor állítsd át wifire, ha nincs akkor frissítsd le és nézd meg úgy, ha ez nem sikerül akkor nem tudom, azért írtam mert nekem ez a baj a laptopmmal...
2014. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor is ezt csinalja, ha a laptop kozvetlenul a router mellett van? Ha nem, akkor egyszeru a megoldas, gyenge a jel es teljesen normalis jelenseg.
2014. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, hát akkor lehet a jellel lesz gond hogy ugye több router van a házban és összeakadnak. Köszi
2014. nov. 23. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!