Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon hogy lehet...

A Facebookon hogy lehet beállítani, hogy a chatlistán kit vegyen előre?

Figyelt kérdés

Ugye az oldalsávban, jobb oldalon a Facebook kiírja azokat az ismerősöket, akik éppen fent vannak chaten, és előreveszi azokat, akikkel már sokat beszéltem (ez kb 10-15 név), a többit meg ezalatt kezdi névsorban, ahhoz lejjebb kell tekernem. Alapesetben tehát azok látszanak, akikkel régebben sokat beszéltem.

Na most régebben ugye sokat beszéltünk excsajommal, de már több hónapja szakítottunk, viszont még mindig a 2. vagy 3. (néha az 1.) helyre rakja folyamatosan a Facebook, és engem idegesít, hogy egész Facebookozás közben ott kell lesnem az önelégült vigyorát. Szeretném eltüntetni onnan (alatta a névsorban nyugodtan lehetne, nem zavarna, mert nagyon ritkán tekerek le). Na most mivel nem vagyunk rosszban, kitörölni nem akarom Facebookról, se chatről levenni, mert az eléggé vmi "menekülésnek látszana (nem tudom jobban megfogalmazni).

A kérdésem az lenne, hogyan lehetne tehát eltüntetni legelölről? Vonatkozik ez a webes felület mellett a Facebook Messengerre is (Android).



2014. nov. 9. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
kattints a fogaskerékre, van ott 3-4 beállítás, az egyik az lesz hogy kiket engedélyezel
2014. nov. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!