Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » H E L P! Kéne! :\ Szutyok...

H E L P! Kéne! :\ Szutyok LUMIA 520 telefonom van. NEM akar WIFIRE csatlakozni INDOKOLATLANUL (sikeres csatlakozás után) 13 órája!? (Szöveg lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este szokásos weblapok megnyitása után (google, youtube, facebook) egyszerűen "lefagyott" ami annyiban nyilvánult meg, hogy a 'lapok' amik meg voltak nyitva, már szürkék lettek (csak a fele!, 4 db volt) majd szépen lassan kiírta mindenhova hogy a lap nem jeleníthető meg!


Első lépésként újra indítottam a telefont! Eredmény: SEMMI -.-

Másodikként: Ki -be kapcsolgattam a Wifi-t! Eredmény: SEMMI!! >:(

Harmadikként: Kikapcsoltam KIVETTEM az aksit..... -||-: Detto....

Majd nem idegeskedtem rajta földhöz vágtam.... neeem!! :D

Viszont egész éjjelre kivettem az aksit és kikapcsolt állapotban volt és most reggelre sem lett belőle SEMMI :\

Elkezd villogni a WIFI ahogy bekapcsolom... kereső üzemmód, majd nem világít a wifi jele és bekapcsolt állapotban, ugye nem világítva, nem tud csatlakozni...

Most néztem utána neten de semmi hasonlóval nem találkoztam, ugyanis MŰKÖDÖTT tegnap még, és semmi nem történt, nem ment el a ROUTER közben. Ellenben tegnap délután kikapcsoltam! Utána minden visszajött NET a gépen, telón is....

A röhej az egészben hogy másik telefonon mindvégig VAN WIFI!!


Tehát várnám a következő Teller Edétől a választ, mert szerintem ez már tudományos rejtély.... o.O :D :D :D

És TÉNYLEG várnám az ötleteket...!!! :\

Előre is köszönöm! :)



2014. nov. 10. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Utána minden visszajött NET a gépen, telón is"

Most akkor a gépen sem volt net?


"A röhej az egészben hogy másik telefonon mindvégig VAN WIFI!! "

Vesd össze az előzővel...


Egyébként meg egyszerűen a routert kellett volna kihúzni és visszadugni (kikapcsolni és bekapcsolni). Nekem hasonló helyzetben ez meg szokta oldani.

2014. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De az a baj, hogy a router újrakapcsolása után működött!!! :\ Tehát az a lényeg hogy tegnap ESTE ment el.... és azért írtam hogy indokolatlanul mert csak a szokásos oldalakat nyitottam meg és egyik pillanatban neteztem, utána meg már nem... és mindvégig barátom telefonja csatlakozni tudott a WIFIRE :\


Az a problémám és a kérdésem hogy mi lehet az oka? o.O

Mert kb olyan, mintha áramszünet lett volna és kikapcsol a router és akkor értelemszerűen nincs WIFIM de ez nem történt meg...

2014. nov. 10. 10:10
 3/11 A kérdező kommentje:

Naa!! :D Jelentem sikerült!! Köszi azért!! Úgy voltam vele hogy a routerre tudok egyedül mit csinálni.... megint ki kapcsoltam majd be... háát... kíváncsi vagyok hogy estére megint hülyét kap-e a telefon... :\


Mindenesetre SENKI NE vegyen Lumiát!!! Ritka szutyok, nagyon szemét, és ott szúrja az embert hátba ahol tudja!!! >:( :D :D

2014. nov. 10. 10:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy tini lány aggodalmai
2014. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a routereddel van valami.

Nekem 820-as Lumiám van, semmi baja...


De egy androidos Xperiáról lenne mit mesélnem...


"De az a baj, hogy a router újrakapcsolása után működött!!! :\"

Ezt nem tudom hova tenni. Most az a bajod, hogy megjavult?

Egyébként meg pont ezt tanácsoltam, hogy indítsd úrja a routert...

2014. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 :D

#Kérdezö remélem nem találkozunk még sokkot kapnék:D

2014. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hihetetlen nem ?
2014. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Atyavilág micsoda empátiával megáldott gyöngyszemek írtak!! :D :D

Jelentem NEM vagyok TINI lány...

És az is lehet, hogy Én kapnék sokkot hamarabb ha találkozunk! :D :D :D B.meg! :D


Egyszerűen taszítom az elektronikát! Ennyi! o.O

Nem hinném, hogy ugrálva örülnél örömödben egy ilyen PROBLÉMA után!! Nekem probléma volt! :D


Csak egy kis ízelítő:

Villanykapcsolás után szétrobban a villanykörte

Mikro bekapcsolása úgy hogy se kép se hang csak forog és "melegít"

DVD bekapcsolása úgy, hogy nem reagál semmire, de forrósodik...

Számítógép fagy le indokolatlanul ha bestresszelek (vagy újraindul)

Tűzfalat kell kikapcsolni a GÉPEMEN!!!! mert nem tölt vissza a dolgokat! (98%-osan vizsgázott infos zseni se értette hogy miért?! o.O )

Pendriveom 2 hónap NEM használat után, egyszer csak megunta tárolni az adatokat....

A telómon a füles, egyszer csak megunja magát kb HÁROM hónap alatt és elromlik....

Mit írjak még??? :D

Persze hogy hisztizek ha még ez is jön!!!


Plusz RITKA SZ*R a Lumia!!! >:(

:D :D :D

Ettől még NEM Én vagyok a nyomorék meg a TINILÁNY!!

Most komolyan!! Hogy függ ez össze???!!! xDD ..."Egy tini lány aggodalmai"

(Erre adj választ!!!!! XD :D :D :D )

2014. nov. 29. 22:18
 9/11 A kérdező kommentje:

# 5/7 Időpont 11-10 10:31

Neked a válaszolnék :)


Röviden: Kikapcsoltam valami miatt a routert! Majd kb 10 perc múlva bekapcsoltam! És akkor működött a telómon a Wifi!

A probléma és az indokolatlan részt arra írtam, hogy aznap ESTE ment el rajta a jel, pontosabban a telefonon!!!

Tehát wifiztem aznap este a telefonomon, majd egyik pillanatban elment a Wifi rajta! És másnap újraindítottam a routert megint (este már nem volt türelmem) és utána működött a telefonon a Wifi!

Csak utána meg az Xboxom nem vágta a jelet.... És nem akarta felismerni a gépet! Hiába indítottam már 4-ére újra... nem hatotta meg!!


Remélem most érthető voltam ;)

2014. nov. 29. 22:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha az Xbox sem tud csatlakozni (remélem, ezt írtad?), akkor nem gondolod, hogy mégsem a Lumia sz@r, hanem a router?


Amúgy durva dolgokat írtál, biztos van valamilyen képességed :)

2014. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!