Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha meghallgatok youtube-on...

Ha meghallgatok youtube-on egy dalt vagy megnézek egy videót mondjuk 10x egy héten (most hasamra csaptam és mondtam egy számot), akkor az egy megtekintésnek számít, mert egy IP-címről, tehát egy gépről történt vagy 10-nek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
10
2014. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 10x megnézel egy videót, az tök logikus, hogy csak 1 megtenkintésnek számít. Nem kérdés. Ha 10 tojást veszek a boltban, akkor is csak 1-et vettem, nem 10-et. Bammeg gondolkozzál már ember.
2014. nov. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért a kettő nem ugyanaz. Ennyi erővel csinálok egy lejátszási listát, amire felveszem a videómat ezerszer és van 1000 megtekintés pedig csak egy ember látta.
2014. nov. 11. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tozszer nezed meg egy heten belul, akkor 10 megnezesnek szamit.


A videok nezettseget osszegzo algoritmus - es az, hogy lehet ezt buheralni - titkos. Regen page reloaddal is novekedett a szamlalo, de ez azota valtozott.


Lattal mar egy video mellett ilyen nezettseget 301+ ? Ilyenkor egy napon belul felugrik a nezettseg 300-at, es a Youtube validalja a beerkezo adatokat. Ilyenkor szuri ki a spam jellegu, egy Ip-rol vagy egy tartomanybol jovo latogatoi adatokat.


A lenyeg, hogy pl. ha meg vagy orulve Justin Bieberert es meghallgatod naponta ketszer, beszamolja a nwzettsegbe a te letoltesedet is. De ha pl. egy cegnel (egy IP vagy tartomany) mindenki ugyanazt a borzalmas konferencia videot nezi egesz nap, mert a fonok azt mondta, akkor azt nem.

2014. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!