Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a Yahoo Mail-em....

Domimama kérdése:

Nem működik a Yahoo Mail-em. Nem tudom megnyitni az új leveleimet, azt írja ki, hogy Error 4. Ki lehet javítani, vagy inkább hagyjam a csudába és álljak át egy másik e-mail címre? De így jópár regisztrált helyen át kell jelentenem az új címemet.

Figyelt kérdés

#Yahoo #Error 4
2014. nov. 11. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Bejelentkező oldalon: Nem férek hozzá a fiókomhoz. Ott nézd meg, mit lehet tenni.
2014. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fiókomba be tudok lépni, és a korábbi levelezésemet is meg tudom nézni, csak az utóbbi két napban érkezett leveleket nem lehet megnyitni.
2014. nov. 11. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáltad már másik böngészőben?


Egyébként ha nem tudod megnyitni az új e-maileket, és át szeretnéd írni mindenhol az e-mailcímedet egy lehetséges újra, akkor gáz lesz. Mivel általában meg kell erősíteni a régi e-mailről, ott meg ugye nem fogod tudni megnyitni az adott e-mailt...

2014. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Magától megjavult :-) de, mivel tartok tőle, hogy máskor is előfordulhat ez a hiba, ezért beállítottam egy olyan opciót, hogy a beérkező leveleimet küldje át a hotmail-es címemre, és a Yahoo-ban is tartsa meg. És ez már működik is. Így, ha a Yahooban mégsem tudnám megnézni, akkor még mindig ott lesznek a hotmailes postafiókomban. És így az e-mail címemet sem kell a regisztrációimban megváltoztatni :-)
2014. nov. 11. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Gmail-ben van úgy beállítva, hogy webesen és a Thunderbirdben is megjelennek a leveleim. Amikor nem működik valamelyik, a másik megnyitható.
2014. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!