Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért 0 a seedelési sebességem...

Miért 0 a seedelési sebességem? Mértem sebességet és 1, 05 volt, de akkor torrentezés közben miért 0 a seed?

Figyelt kérdés

BitComet-et használok.

Mikor elkezdtek valamit torrentelni, akkor egy idő után a feltöltés felugrik akár 3 kb/s -re is, de a feltöltött méret-nél 0-t jelez.

És amikor már lejött a torrent, akkor abszolút 0 az egész seed.

Miért van ez?



2014. nov. 13. 22:52
1 2
 1/16 Tengor ***** válasza:
84%
Egyedül töltöd a cuccot. Esetleg a többiek olyan gyorsak, hogy mellettük nem tudsz labdába rúgni.
2014. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A 0,x kBps "feltöltési" sebességek nem valódi adatfeltöltés, az nem seed. Csak kliens-tracker közötti kommunikáció ami a forgalmazási adatok frissítésével jön létre.

Az hogy miért nem töltesz fel elég sok oka lehet, elsődlegesen az hogy nincs kinek, vagy túlseedelt a torrent és neked a bolyban relatívan alacsony a feltöltési sebességed - a kliensek mindig a gyorsabbra csatlakoznak előbb.

2014. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Aha értem, köszi.

Meg azért is érdekelt, mert majd hamarosan, ha minden igaz be kerülök nCore -ra, ott meg ugye valamennyit kötelező visszatölteni.

És ha akkor is ilyen lesz a seed, hát akkor nem tudom mi lesz majd... :/

2014. nov. 14. 16:37
 4/16 anonim ***** válasza:
Az oldalon nincs arány, így aránytartás sincs. Feltöltéskor két szempont van: 1.0 arányig töltsd vissza, vagy ha nem sikerül akkor összesen 48 órányit seedelj 4-6 héten belül. Teljes mértékben megvalósítható.
2014. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ott nagy valószínűséggel nem is lesz ilyen, hogy 0 seed, meg hogy túl van seedelve, stb?
2014. nov. 14. 17:07
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ritka hogy nincs seed, és pont ettől erősen túlseedelt az oldal. Átlagosan 26-os a peer/torrent arány, ennyi feltöltőre számíthatsz a torrenteknél (ez egy átlag, lehet a hét-nyolc éves torrenteknél csak 5 seeder lesz, az új népszerűeknél pedig 3000).
2014. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Na most épp az történt, hogy volt egy torrent, amit egy darabig nem tudtam se letölteni, se feltölteni. Mind a kettő 0 volt néha esetleg felment 1-re.

Most meg hirtelen az előbb 0-ról felugrott 700-ra :D

+ a feltöltés is 4-re (bár még mindig azt jelzi, hogy 0-t töltöttem fel)

Na mind1...érdekes... :D

2014. nov. 14. 20:46
 8/16 A kérdező kommentje:

Ja és le is jött a torrent, de miután letöltődött ismét 0 lett a feltöltési sebesség.

Elég bonyolultan működik ez a torrent...

2014. nov. 14. 20:49
 9/16 A kérdező kommentje:

Nos, hát azóta bejutottam nCore-ra.

Most jött le egy film, de megint nem seedel semmit...

Az arány kereken 0.

2014. nov. 25. 20:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Az oldalon, vagy a kliensben? Az oldalon nincs arány és arányszámítás sem. Ez ezért fontos, mert lehet valami kamu oldalon vagy, rosszabb esetben pedig pénzzel is lehúztak.
2014. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!